REGISTRÁCIA KONČÍ ZA
days
:
hours
:
mins
:
secs
Kedy pôjdeme?

17.8. - 24.8.2024

Kde? Na sever!
Poľskooooooo

Primárna časť trasy bude viesť Poľskom. Dostaneme sa až k moru? Jasné je, že odštartujeme z Rajeckých Teplíc a zakončíme to spoločne v Chalmovej.

Ako? Vrakom!
Starým autom.

Nemusí to byť veterán, no malo by mať aspoň 15 rokov. Čím horšie, tým lepšie. Úpravy sú vítané. Čím viac, tým lepšie.

Prečo?
Veľa zábavy a partia skvelých ľudí.

Spoločne objavíme miesta, o ktorých si ani netušil, že existujú a to v spoločnosti skvelých ľudí, z ktorých sa na konci stanú priatelia na celý život.

ZÁKLADNÉ INFO

Pripravujeme pre teba piaty ročník obľúbenej letnej edície Vrakmanie. Pokiaľ si už bol, tak vieš čo môžeš čakať. Zmení sa len trasa. 

Pokiaľ si nováčik, tak vedz, že to bude bláznivá jazda s partiou skvelých ľudí a napoly rozpadnutých áut. Hlavným cieľom je zažiť pocit slobody za volantom na cestách každej triedy a spoznať zaujímavé miesta, o ktoré by si inak ani nezavadil.

Opäť pripravíme itinerár plný krásnych okresiek, lesných a horských ciest. Miestami sa môže stať, že cesta sa na chvíľu aj stratí. Aby sa potom zase našla. Už tradične nebudú chýbať zaujímavé, miestami bizarné checkpointy. Tentokrát primárne na území Poľska. Krajiny neobmedzených možností a legendárnych karamelových cukríkov.

Zakončíme to všetko spoločne jednou veľkou oslavou a kultúrnym programom. Tak neváhaj a pridaj sa. Bude to stáť za to!

REGISTRÁCIA JE OTVORENÁ DO KONCA JÚLA ALEBO DO VYPREDANIA

Prihláška NA KROWKY 2024  Vrakmania

  Galéria

  Síce sa hovorí, že radšej raz zažiť, ako stokrát vidieť, no aj tak si pozri fotky z minulých ročníkov.

  Videá

  Ako sa môžem zapojiť ?

  1. Vyplň prihlášku na tejto webovej stránke
  2. Zaplať štartovné 199€ –  čo v rámci neho získaš sa dozvieš v sekcii Časté otázky
  3. Zožeň auto a posádku
  4. Vytunujte ho (stačí vizuálne)
  5. Dostavte sa na štart
  6. Vyrazte a užívajte!

  0 EUR
  štartovné
  0
  dni
  0
  kilometre

  ČASTÉ OTÁZKY

  To vôbec nevadí. Registrovať svoj tím môžeš aj tak. Hlavné je mať auto na štarte! 

  Je to rovnako ako s autom. Počas registrácie ešte nemusíš vedieť s kým pôjdeš. Pri registrácii vyplníš len tvoje osobné údaje – zvyšok tímu stačí zaregistrovať na štarte.

  Maximálny počet spolujazdcov závisí od typu vozidla konkrétnej posádky. Nebudeme predsa napodobňovať našich futbalistov a tlačiť sa v aute desiati. Štartovné sa platí za auto, nie za počet členov v tíme.

  Keďže je to celé jedno veľké dobrodružstvo, presnú trasu sa dozvieš až na štarte. 

  Minimálne sumu štartovného. Zvyšok je na každom tíme. Prespať môžete v aute či v stane, ale aj v luxusnom hoteli. Stravovať sa môžete suchými rožkami a vifonkou, ale aj v reštaurácii. Celkovo však platí heslo čím menej peňazí, tým väčšia zábava.

  Treba povedať, že konkrétna trasa cesty medzi checkpointami je na voľbe samotnej posádky. My ťa však dobrými cestami určite ťahať nebudeme, na to je život príliš krátky. Nie je to však nutnosť nasledovať naše rady a do cieľa sa určite dostaneš aj s neupraveným autom.

  V prvom rade treba pripomenúť, že štartovné sa platí za celú posádku a nie za jednotlivca. Jeho zaplatením získate dôkladne vypracovaný itinerár trasy, nálepky so štartovným číslom a možnosť oficiálne sa so svojou posádkou zúčastniť udalosti. 

  V rámci štartovného poplatku každá posádka získa nasledovné:

  ✔️ Itinerár, ktorý ťa prevedie miestami a cestami, o ktorých si ani netušil, že existujú

  ✔️ Nálepky so štartovným číslom a ďalší polep

  ✔️ Štartovací balík s občerstvením (energetický nápoj, trvanlivé nátierky, slané chrumky, sladké tyčinky, …)

  ✔️ Kultúrny a gastro program na štarte a v cieli udalosti.

  ✔️ Diplom a nálepku ako dôkaz o úspešnom absolvovaní Vrakmanie

  ✔️ Prípadné ďalšie občerstvenie počas cesty

  ✔️ Milión zážitkov

  ✔️ a ďalšie (stačí sledovať oficiálnu udalosť)

  Okrem toho budeš môcť čerpať výhody a zľavy u našich partnerov a staneš sa členom partie ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a budeš môcť pred svojimi kamarátmi a známymi obdivne prehlasovať, že aj ty si sa zúčastnil Vrakmanie.

  Štartovné nezahŕňa ubytovanie, stravu (okrem vyššie spomenutého), ani žiadne asistenčné služby organizátora pri prípadnej poruche vozidla počas samotnej udalosti. To však neznamená, že sa ti kolegiálna pomoc neujde. Veď pôjdeme ako jedna partia. Všetko podstatné o štartovnom sa dozvieš v pravidlách. (Všeobecné podmienky)

  Auto si každá posádka môže upraviť podľa svojich najtajnejších snov. Fantázii sa medze nekladú. Inšpirovať sa môžeš aj vo fotogalérii z minulého ročníka.

  To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či chuti po dobrodružstve. Niekedy bude v dennom pláne odporúčané miesto, kde by sme sa mohli ako partia posádok večer stretnúť, inokedy to bude na kreatíve účastníkov. Proste dobrodružstvo.

  To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či rozmaznanosti. V cieli však zabezpečíme občerstvenie my!

  Tu môže byť aj vaše logo. Chcete nás podporiť?
  Napíšte nám na

  PARTNERI

  Účastníci VRAKMANIE

  Referencie

  Pred odchodom sme ako posádka vôbec netušili do čoho ideme. Nikoho sme nepoznali a nevedeli sme vôbec či vydržíme zopár nocí v stane. Do cieľa v Košiciach sa nám avšak podarilo prísť s novými priateľstvami a úžasnými zážitkami, aj napriek nie najlepšiemu počasiu. Vidíme sa o rok!

  Driven

  Driven

  Pridajte sa ľudkovia a pocestujte s nami a na konci tohto tripu nájdete nových priateľov a nebudete sami. Ďalší rok tras sa, na Vrakmanii stretneme zas sa!

  Kuťa por Table

  Kuťa por Table

  Jedna super akcia, kde sa stretnú úplne cudzí ľudia a odchádzajú ako “rodina”. Akcia bohatá na zážitky, ktorú vrelo odporúčame vyskúšať. My sa už teraz tešíme ďalší ročník!

  Juliánek a Hanka

  Juliánek a Hanka

  Ďakujem organizátorom za super nápad usporiadať toto podujatie. Spoznal som super ľudí, veľa zaujímavých miest a parádnych kľukatých cestičiek, o ktorých som ani netušil, že na Slovensku máme.

  TransporteromTAM

  TransporteromTAM

  Super zorganizovaná akcia, na ktorej všetkým dokážeš, že aj s “vrakom” sa dajú zažiť super zážitky, objaviť nepoznané miesta nášho krásneho Slovenska a nájsť veľa nových kamarátov.

  M-Team

  M-Team

  V rytme ram-cam-cam sme zažili najkrajší týždeň leta a už teraz sa tešíme na ďalšiu Vrakmaniu. Nielen spoznávanie Slovenska, cestovanie a napätie z toho, či bez problémov dorazíme na ďalšie a ďalšie miesta, ale aj noví kamaráti a nezabudnuteľné zážitky.

  Áfengissjúklingar

  Áfengissjúklingar