REGISTRÁCIA
days
:
hours
:
mins
:
secs
Kedy pôjdeme?

LETO 2024

Kadiaľ? Poľskom
Podrobnosti čoskoro

Primárna časť trasy bude viesť Poľskom. Nebude chýbať samozrejme ani úsek po Slovensku.

Ako? Vrakom!
Starým autom.

Nemusí to byť veterán, no malo by mať aspoň 15 rokov. Čím horšie, tým lepšie. Úpravy sú vítané. Čím viac, tým lepšie.

Prečo?
Milión zážitkov a novoobjavených miest. Skvelá zábava a úžasní ľudia (a šakalíci).

ZÁKLADNÉ INFO

Pripravujeme pre teba piaty ročník obľúbenej letnej edície Vrakmanie. Pokiaľ si už bol, tak vieš čo môžeš čakať. Zmení sa len trasa. 

Pokiaľ si nováčik, tak vedz, že to bude bláznivá jazda s partiou skvelých ľudí a napoly rozpadnutých áut. Hlavným cieľom je zažiť pocit slobody za volantom na cestách každej triedy a spoznať zaujímavé miesta, o ktoré by si inak ani nezavadil.

Opäť pripravíme itinerár plný krásnych okresiek, lesných a horských ciest. Miestami sa môže stať, že cesta sa na chvíľu aj stratí. Aby sa potom zase našla. Už tradične nebudú chýbať zaujímavé, miestami bizarné checkpointy. Tentokrát primárne na území Poľska.

Zakončíme to všetko spoločne jednou veľkou oslavou a kultúrnym programom. Tak neváhaj a pridaj sa. Bude to stáť za to!

REGISTRÁCIA ČOSKORO

Prihláška NA KROWKY 2024

Prihlasovanie na letnú edíciu spustíme najskôr 1.3.2024

Vrakmania

Galéria

Síce sa hovorí, že radšej raz zažiť, ako stokrát vidieť, no aj tak si pozri fotky z minulých ročníkov.

Videá

Ako sa môžem zapojiť ?

1. Vyplň prihlášku na tejto webovej stránke
2. Zaplať štartovné 149€ –  čo v rámci neho získaš sa dozvieš v sekcii Časté otázky
3. Zožeň auto a posádku
4. Vytunujte ho (pokiaľ chcete)
5. Dostavte sa na štart
6. Vyrazte!

0 EUR
štartovné
0
dni
0
kilometre

ČASTÉ OTÁZKY

To vôbec nevadí. Registrovať svoj tím môžeš aj tak. Hlavné je mať auto na štarte! 

Je to rovnako ako s autom. Počas registrácie ešte nemusíš vedieť s kým pôjdeš. Pri registrácii vyplníš len tvoje osobné údaje – zvyšok tímu stačí zaregistrovať na štarte.

Maximálny počet spolujazdcov závisí od typu vozidla konkrétnej posádky. Nebudeme predsa napodobňovať našich futbalistov a tlačiť sa v aute desiati. Štartovné sa platí za auto, nie za počet členov v tíme.

Keďže je to celé jedno veľké dobrodružstvo, presnú trasu sa dozvieš až na štarte. 

Minimálne sumu štartovného. Zvyšok je na každom tíme. Prespať môžete v aute či v stane, ale aj v luxusnom hoteli. Stravovať sa môžete suchými rožkami a vifonkou, ale aj v reštaurácii. Celkovo však platí heslo čím menej peňazí, tým väčšia zábava.

Treba povedať, že konkrétna trasa cesty medzi checkpointami je na voľbe samotnej posádky. My ťa však dobrými cestami určite ťahať nebudeme, na to je život príliš krátky. Nie je to však nutnosť nasledovať naše rady a do cieľa sa určite dostaneš aj s neupraveným autom.

V prvom rade treba pripomenúť, že štartovné sa platí za celú posádku a nie za jednotlivca. Jeho zaplatením získate dôkladne vypracovaný itinerár trasy, nálepky so štartovným číslom a možnosť oficiálne sa so svojou posádkou zúčastniť udalosti. 

V rámci štartovného poplatku každá posádka získa nasledovné:

✔️ Itinerár, ktorý ťa prevedie miestami a cestami, o ktorých si ani netušil, že existujú

✔️ Nálepky so štartovným číslom

✔️ Štartovací balík s občerstvením (energetický nápoj, trvanlivé nátierky, slané chrumky, sladké tyčinky, …)

✔️ Večeru a prípitok v cieli

✔️ Diplom a nálepku ako dôkaz o úspešnom absolvovaní Vrakmanie

✔️ Prípadné ďalšie občerstvenie počas cesty

✔️ Možnosť zabojovať v prípadných výzvach počas cesty

✔️ Milión zážitkov

✔️ a ďalšie (stačí sledovať oficiálnu udalosť)

Okrem toho budeš môcť čerpať výhody a zľavy u našich partnerov a staneš sa členom partie ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a budeš môcť pred svojimi kamarátmi a známymi obdivne prehlasovať, že aj ty si sa zúčastnil Vrakmanie.

Štartovné nezahŕňa ubytovanie, stravu (okrem vyššie spomenutého), ani žiadne asistenčné služby organizátora pri prípadnej poruche vozidla počas samotnej udalosti. To však neznamená, že sa ti kolegiálna pomoc neujde. Veď pôjdeme ako jedna partia. Všetko podstatné o štartovnom sa dozvieš v pravidlách. (Všeobecné podmienky)

Auto si každá posádka môže upraviť podľa svojich najtajnejších snov. Fantázii sa medze nekladú. Inšpirovať sa môžeš aj vo fotogalérii z minulého ročníka.

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či chuti po dobrodružstve. Niekedy bude v dennom pláne odporúčané miesto, kde by sme sa mohli ako partia posádok večer stretnúť, inokedy to bude na kreatíve účastníkov. Proste dobrodružstvo.

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či rozmaznanosti. V cieli však zabezpečíme občerstvenie my!

Tu môže byť aj vaše logo. Chcete nás podporiť?
Napíšte nám na

PARTNERI

Účastníci VRAKMANIE

Referencie

Pred odchodom sme ako posádka vôbec netušili do čoho ideme. Nikoho sme nepoznali a nevedeli sme vôbec či vydržíme zopár nocí v stane. Do cieľa v Košiciach sa nám avšak podarilo prísť s novými priateľstvami a úžasnými zážitkami, aj napriek nie najlepšiemu počasiu. Vidíme sa o rok!

Driven

Driven

Pridajte sa ľudkovia a pocestujte s nami a na konci tohto tripu nájdete nových priateľov a nebudete sami. Ďalší rok tras sa, na Vrakmanii stretneme zas sa!

Kuťa por Table

Kuťa por Table

Jedna super akcia, kde sa stretnú úplne cudzí ľudia a odchádzajú ako “rodina”. Akcia bohatá na zážitky, ktorú vrelo odporúčame vyskúšať. My sa už teraz tešíme ďalší ročník!

Juliánek a Hanka

Juliánek a Hanka

Ďakujem organizátorom za super nápad usporiadať toto podujatie. Spoznal som super ľudí, veľa zaujímavých miest a parádnych kľukatých cestičiek, o ktorých som ani netušil, že na Slovensku máme.

TransporteromTAM

TransporteromTAM

Super zorganizovaná akcia, na ktorej všetkým dokážeš, že aj s “vrakom” sa dajú zažiť super zážitky, objaviť nepoznané miesta nášho krásneho Slovenska a nájsť veľa nových kamarátov.

M-Team

M-Team

V rytme ram-cam-cam sme zažili najkrajší týždeň leta a už teraz sa tešíme na ďalšiu Vrakmaniu. Nielen spoznávanie Slovenska, cestovanie a napätie z toho, či bez problémov dorazíme na ďalšie a ďalšie miesta, ale aj noví kamaráti a nezabudnuteľné zážitky.

Áfengissjúklingar

Áfengissjúklingar