ŠTART
days
:
hours
:
mins
:
secs
ideme

4.5. - 11.5.2024

Kam? Na Balkán!
Štartovať budeme z južného Slovenska a zakončíme to v Báčskom Petrovci.

Presnú trasu ešte nevieme, no hlavný záber bude Srbsko, Bosna, Čierna Hora a Albánsko.

Ako? Vrakom!
Starým autom.

Nemusí to byť veterán, no malo by mať aspoň 15 rokov. Čím horšie, tým lepšie. Úpravy sú vítané. Čím viac, tým lepšie.

Prečo?
Balkán je územie miliónov chutí, chaosu, vlastných pravidiel, divokej prírody a stojí za to ho spoznať.

ZÁKLADNÉ INFO

Čo napísať? Snáď len to, že po obrovskom úspechu prvej Balkánskej edície, vyrážame na tento bláznivý roadtrip opäť. Trasa však bude iná 🔥 🇸🇰 🇭🇺 🇭🇷 🇧🇦 🇲🇪 🇦🇱 🇷🇸

Aby to bolo väčšie dobrodružstvo, presnú trasu sa dozvieš až na samotnom štarte. Finišovať budeme opäť slovenskej oblasti v Srbsku, konkrétne v Báčskom Petrovci. Hlavný záber trasy tak bude Srbsko, Bosna, Čierna Hora a snáď aj Albánsko. 

Tak sa poď s nami presvedčiť, že Balkán stojí za objavovanie. Čakať na teba budú zaujímavé miesta, nedotknutá príroda, naše tradičné offroad skratky, parádne miestne okresky, ale hlavne spoločnosť skvelých rovnako “postihnutých” ľudí, s ktorými sa večer vždy poriadne zabavíš.

VYPREDANÉ, ĎAKUJEME

PRIHLÁŠKA BALKANPANK 2024

Vrakmania

Galéria

Síce sa hovorí, že radšej raz zažiť, ako stokrát vidieť, no aj tak si pozri fotky z minulých ročníkov.

Ako sa môžem zapojiť ?

1. Vyplň prihlášku
2. Zaplať štartovné (169 €) –  čo v rámci neho získaš sa dozvieš v sekcii Časté otázky
3. Zožeň auto a posádku
4. Vytunujte a upravte ho (vizuálne)
5. Dostavte sa na štart
6. Vyrazte a bavte sa!

0 EUR
štartovné
0
účastníci
0
kilometre

ČASTÉ OTÁZKY

To vôbec nevadí. Registrovať svoj tím môžeš aj tak. Hlavné je mať auto na Štarte! 

Je to rovnako ako s autom. Počas registrácie ešte nemusíš vedieť s kým pôjdeš. Pri registrácii vyplníš len tvoje osobné údaje – zvyšok tímu stačí zaregistrovať na Štarte.

Maximálny počet spolujazdcov závisí od typu vozidla konkrétnej posádky. Nebudeme predsa napodobňovať našich futbalistov a tlačiť sa v aute desiati. Štartovné sa platí za auto, nie za počet členov v tíme.

Keďže je to celé jedno veľké dobrodružstvo, presnú trasu sa dozvieš až na štarte. 

Minimálne sumu štartovného. Zvyšok je na každom tíme. Prespať môžete v aute či v stane, ale aj v luxusnom hoteli. Stravovať sa môžete suchými rožkami a vifonkou, ale aj v reštaurácii. Celkovo však platí heslo čím menej peňazí, tým väčšia zábava.

Áno, je to predsa pank a nie rodinná dovolenka.

V prvom rade treba pripomenúť, že štartovné sa platí za celú posádku a nie za jednotlivca. Jeho zaplatením získate nálepky so štartovným číslom a možnosť oficiálne sa so svojou posádkou zúčastniť udalosti. 

V rámci štartovného poplatku každá posádka získa nasledovné:

✔️ Itinerár, ktorý ťa prevedie miestami a cestami, o ktorých si ani netušil, že existujú

✔️ Nálepky so štartovným číslom

✔️ Štartovací balík v brandovanej Vrakmania taške

✔️ Diplom a nálepku ako dôkaz o úspešnom absolvovaní Vrakmanie

✔️ Milión zážitkov

✔️ a ďalšie (stačí sledovať oficiálnu udalosť)

Okrem toho budeš môcť čerpať výhody a zľavy u našich partnerov a staneš sa členom partie ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a budeš môcť pred svojimi kamarátmi a známymi obdivne prehlasovať, že aj ty si sa zúčastnil balkánskej edície Vrakmanie.

Štartovné nezahŕňa ubytovanie, stravu (okrem exaktne spomenutého), ani žiadne asistenčné služby organizátora pri prípadnej poruche vozidla počas samotnej udalosti. To však neznamená, že sa ti kolegiálna pomoc neujde. Veď pôjdeme ako jedna partia. Všetko podstatné o štartovnom sa dozvieš v pravidlách. (Všeobecné podmienky)

Auto si každá posádka môže upraviť podľa svojich najtajnejších snov. Fantázii sa medze nekladú. Inšpirovať sa môžeš aj vo fotogalérii z minulého ročníka.

Prečítaj si pravidlá 😀

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či chuti po dobrodružstve. Vždy však bude v dennom pláne odporúčané miesto, kde by sme sa mohli ako partia posádok každý večer stretnúť.

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či rozmaznanosti. 

Nakoľko mierime na Balkán, rozhodne treba pas, trpezlivosť a dobrú náladu. Hodia sa aj plavky, príslušenstvo na kempovanie, ochrana proti dažďu a hmyzu, či gitara ku ohni. Ostatné je na vás.

Tu môže byť aj vaše logo. Chcete nás podporiť?
Napíšte nám na

PARTNERI

Účastníci VRAKMANIE

Referencie

Pred odchodom sme ako posádka vôbec netušili do čoho ideme. Nikoho sme nepoznali a nevedeli sme vôbec či vydržíme zopár nocí v stane. Do cieľa v Košiciach sa nám avšak podarilo prísť s novými priateľstvami a úžasnými zážitkami, aj napriek nie najlepšiemu počasiu. Vidíme sa o rok!

Driven

Driven

Pridajte sa ľudkovia a pocestujte s nami a na konci tohto tripu nájdete nových priateľov a nebudete sami. Ďalší rok tras sa, na Vrakmanii stretneme zas sa!

Kuťa por Table

Kuťa por Table

Jedna super akcia, kde sa stretnú úplne cudzí ľudia a odchádzajú ako “rodina”. Akcia bohatá na zážitky, ktorú vrelo odporúčame vyskúšať. My sa už teraz tešíme ďalší ročník!

Juliánek a Hanka

Juliánek a Hanka

Ďakujem organizátorom za super nápad usporiadať toto podujatie. Spoznal som super ľudí, veľa zaujímavých miest a parádnych kľukatých cestičiek, o ktorých som ani netušil, že na Slovensku máme.

TransporteromTAM

TransporteromTAM

Super zorganizovaná akcia, na ktorej všetkým dokážeš, že aj s “vrakom” sa dajú zažiť super zážitky, objaviť nepoznané miesta nášho krásneho Slovenska a nájsť veľa nových kamarátov.

M-Team

M-Team

V rytme ram-cam-cam sme zažili najkrajší týždeň leta a už teraz sa tešíme na ďalšiu Vrakmaniu. Nielen spoznávanie Slovenska, cestovanie a napätie z toho, či bez problémov dorazíme na ďalšie a ďalšie miesta, ale aj noví kamaráti a nezabudnuteľné zážitky.

Áfengissjúklingar

Áfengissjúklingar