ŠTART
days
:
hours
:
mins
:
secs

21.8. - 25.8.2022

Kam? Na Budapešť!
Štartovať budeme z kempu v Rajeckých Tepliciach, cieľ je v Hidepark Nitra.

Prejdeme si juhozápad Slovenska a zavítame až k našim južným susedom. Presnú trasu sa dozvieš na štarte!

Ako? Vrakom!
Starým autom.

Nemusí to byť veterán, no malo by mať aspoň 15 rokov. Úpravy sú však dovolené. 

Prečo?
Milión zážitkov a novoobjavených miest. Skvelá zábava a úžasní ľudia.

ZÁKLADNÉ INFO

S radosťou ti predstavujeme tretí ročník nášho pojazdného festivalu, kde je rýchlosť na poslednom mieste. Tentokrát budeme spoločne spoznávať krásy juhozápadného Slovenska a v duchu hesla “My sadneme do vrakoch a pôjdeme na Budapešť!” zavítame aj k našim južným susedom. Naše úmysly však budú čisto pozitívne = spoznávať a fotiť. 

Tak teda volaj, píš kamarátom, zadovážte si nejaký ten vrak a vytvorte posádku snov. Potom sa už stačí len dostaviť na miesto Štartu a vyraziť. Okrem zážitkov zabojujete aj o vecné ceny v mini výzvach počas udalosti! No a v neposlednom rade sa parádne zabavíte a spoznáte nových priateľov a skvelých ľudí.

Počas udalosti sa musíte každý deň dostaviť na tri povinné checkpointy a spraviť si na nich fotku ako dôkaz. Okrem toho máme pripravený kopec zaujímavých nepovinných checkpointov. Trasa medzi nimi je už na vás. Po úspešnom zdolaní denných checkpointov následne vždy večer obdržíte plán na ďalší deň. Vôbec však nebude dôležitá rýchlosť, stačí do cieľa doraziť. Tak čo, ideš do toho?

Vrakmania

Galéria

Pozri sa, ako to vyzeralo počas legendárnych prvých dvoch ročníkov!

Ako sa môžem zapojiť ?

1. Vyplň prihlášku
2. Zaplať štartovné (199€) –  čo v rámci neho získaš sa dozvieš v sekcii Časté otázky
3. Zožeň auto a posádku
4. Vytunujte ho (pokiaľ chcete)
5. Dostavte sa na štart
6. Vyrazte!

0 EUR
štartovné
0
účastníci
0
zážitky

ČASTÉ OTÁZKY

To vôbec nevadí. Registrovať svoj tím môžeš aj tak. Hlavné je mať auto na Štarte! 

Je to rovnako ako s autom. Počas registrácie ešte nemusíš vedieť s kým pôjdeš. Pri registrácii vyplníš len tvoje osobné údaje – zvyšok tímu stačí zaregistrovať na Štarte.

Maximálny počet spolujazdcov závisí od typu vozidla konkrétnej posádky. Nebudeme predsa napodobňovať našich futbalistov a tlačiť sa v aute desiati. Štartovné sa platí za auto, nie za počet členov v tíme.

Keďže je to celé jedno veľké dobrodružstvo, presnú trasu sa dozvieš až na štarte. 

Minimálne sumu štartovného. Zvyšok je na každom tíme. Prespať môžete v aute či v stane, ale aj v luxusnom hoteli. Stravovať sa môžete suchými rožkami a vifonkou, ale aj v reštaurácii. Celkovo však platí heslo čím menej peňazí, tým väčšia zábava.

Konkrétna trasa cesty medzi checkpointami je na voľbe samotnej posádky. Kto má rád blato a offroad to môže po ceste strhnúť aj na nespevnenú cestu. Nie je to však nutnosť a do cieľa sa určite dostaneš aj s neupraveným autom.

V prvom rade treba pripomenúť, že štartovné sa platí za celú posádku a nie za jednotlivca. Jeho zaplatením získate nálepky so štartovným číslom a možnosť oficiálne sa so svojou posádkou zúčastniť udalosti a zabojovať o vecné ceny v rámci mini výziev počas udalosti. 

V rámci štartovného poplatku každá posádka získa nasledovné:

✔️ Itinerár, ktorý ťa prevedie miestami a cestami, o ktorých si ani netušil, že existujú

✔️ Nálepky so štartovným číslom

✔️ Štartovací balík s občerstvením (energetický nápoj, trvanlivé nátierky, slané chrumky, sladké tyčinky, …)

✔️ Večeru a prípitok v cieli

✔️ Diplom a nálepku ako dôkaz o úspešnom absolvovaní Vrakmanie

✔️ Ďalšie občerstvenie počas cesty

✔️ Možnosť zabojovať v priebežných výzvach počas cesty

✔️ Milión zážitkov

✔️ a ďalšie (stačí sledovať oficiálnu udalosť)

Okrem toho budeš môcť čerpať výhody a zľavy u našich partnerov a staneš sa členom partie ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a budeš môcť pred svojimi kamarátmi a známymi obdivne prehlasovať, že aj ty si sa zúčastnil Vrakmanie 2022.

Štartovné nezahŕňa ubytovanie, stravu (okrem vyššie spomenutého), ani žiadne asistenčné služby organizátora pri prípadnej poruche vozidla počas samotnej udalosti. To však neznamená, že sa ti kolegiálna pomoc neujde. Veď pôjdeme ako jedna partia. Všetko podstatné o štartovnom sa dozvieš v pravidlách. (Všeobecné podmienky)

V prípade, že by sa akcia z dôvodu protipandemických opatrení nemohla uskutočniť v auguste 2022, zaplatený štartovný poplatok sa automaticky presúva do ďalšieho roku, alebo si ho môžeš nechať v plnej sume vrátiť.

Auto si každá posádka môže upraviť podľa svojich najtajnejších snov. Fantázii sa medze nekladú, pokiaľ to bude v právnych medziach Slovenskej republiky. Viac v oficiálnych pravidlách udalosti. Inšpirovať sa môžeš aj vo fotogalérii z minulého ročníka.

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či chuti po dobrodružstve. Vždy však bude v dennom pláne odporúčané miesto, kde by sme sa mohli ako partia posádok každý večer stretnúť.

To záleží na každej posádke podľa obsahu peňaženky či rozmaznanosti. V cieli však zabezpečíme občerstvenie my!

Tu môže byť aj vaše logo. Chcete nás podporiť?
Napíšte nám na

PARTNERI

Účastníci VRAKMANIE

Referencie

Pred odchodom sme ako posádka vôbec netušili do čoho ideme. Nikoho sme nepoznali a nevedeli sme vôbec či vydržíme zopár nocí v stane. Do cieľa v Košiciach sa nám avšak podarilo prísť s novými priateľstvami a úžasnými zážitkami, aj napriek nie najlepšiemu počasiu. Vidíme sa o rok!

Driven

Driven

Pridajte sa ľudkovia a pocestujte s nami a na konci tohto tripu nájdete nových priateľov a nebudete sami. Ďalší rok tras sa, na Vrakmanii stretneme zas sa!

Kuťa por Table

Kuťa por Table

Jedna super akcia, kde sa stretnú úplne cudzí ľudia a odchádzajú ako “rodina”. Akcia bohatá na zážitky, ktorú vrelo odporúčame vyskúšať. My sa už teraz tešíme ďalší ročník!

Juliánek a Hanka

Juliánek a Hanka

Ďakujem organizátorom za super nápad usporiadať toto podujatie. Spoznal som super ľudí, veľa zaujímavých miest a parádnych kľukatých cestičiek, o ktorých som ani netušil, že na Slovensku máme.

TransporteromTAM

TransporteromTAM

Super zorganizovaná akcia, na ktorej všetkým dokážeš, že aj s “vrakom” sa dajú zažiť super zážitky, objaviť nepoznané miesta nášho krásneho Slovenska a nájsť veľa nových kamarátov.

M-Team

M-Team

V rytme ram-cam-cam sme zažili najkrajší týždeň leta a už teraz sa tešíme na ďalšiu Vrakmaniu. Nielen spoznávanie Slovenska, cestovanie a napätie z toho, či bez problémov dorazíme na ďalšie a ďalšie miesta, ale aj noví kamaráti a nezabudnuteľné zážitky.

Áfengissjúklingar

Áfengissjúklingar